ŪDENS MOTOCIKLU NOMAS NOTEIKUMI

Apraksts

Ūdens motocikla rezervēšana:

Ūdens motociklu iespējams rezervēt www.aank.lv/kontakti aizpildot kontakta formu, zvanot pa tālruni +371 24241612 vai sūtot e-pastu [email protected]. Gadījumos, ja motocikla noma paredzēta tuvāko 48 stundu laikā, lūdzam veikt rezervāciju pa tālruni. Veicot rezervācija jānorāda izvēlētās dienas datumu/datumus un telefona numuru, lai varam ar Jums pēc iespējas ātrāk sazināties.

Nomas maksa:

Dienas nomas maksa tiek aprēķināta par 12 stundām (10:00-22:00). Nomas maksā iekļauta tehniskā apkope, mazizmēra kuģošanas līdzekļa un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Degviela nomas cenā nav iekļauta.

Nomas periods:

Minimālais nomas periods ir viena diena (10:00-22:00). Tiek noteikta papildu maksa ¼ apmērā no ūdens motocikla vienas dienas nomas cenas, ja nomas perioda limits tiek pārsniegts par 30 minūtēm. Ja nomas perioda limits tiek pārsniegts par 3 stundām, tiek noteikta papildu maksa par pilnu nomas dienu.

Personu apliecinoši dokumenti:

Nomniekam jāuzrāda pase vai ID karte. Likumīgai braukšanai ar ūdens motociklu ir nepieciešama mazizmēra kuģošanas līdzekļa apliecība, to iespējams iegūt viegli un ātri, vairāk informācijas CSDD.

Papildu vadītājs:

Iznomāto ūdens motociklu drīkst vadīt arī citi braucēji, bet iznomātājs nes pilnu atbildību par motociklu un ar to izraisītiem negadījumiem.

Maksājumi:

Maksājumus par moto nomu var veikt ar skaidras naudas norēķinu vai ar bankas pārskaitījumu pirms ūdens motocikla saņemšanas.

Noteiktais pašriska depozīts tiek iekasēts no nomnieka ne vēlāk kā nomas sākumā.

Pašriska depozīts ir 250 EUR, kas tiek atgriezts 10 dienu laikā no motocikla saņemšanas brīža.

Ūdens motocikla piegāde/nodošana:

Ūdens motocikla piegāde un nodošana – iepriekš saskaņojot ar iznomātāju. Par papildu samaksu ir iespējama piegāde.

Ūdens motocikla nomas rezervācijas atcelšana:

Ja klients vēlas atcelt vai izmainīt nomas rezervāciju, par to jāpaziņo vismaz 72 stundas pirms paredzamās rezervācijas.

Motocikla lietošana:

Tiek noteikts diennakts nobraukuma ierobežojums 6 motorstundas. Par katru pārsniegto stundu tiek noteikta papildu maksa 25 EUR apmērā.

Degviela:

Motocikls tiek nodots klientam ar pilnu degvielas tvertni. Maksa par iztrūkstošās degvielas uzpildīšanu pēc nomas ir noteikta 2.50 EUR par katru trūkstošo litru.

Sodi:
Maksa par ūdens motocikla dokumentu vai atslēgu pazaudēšanu ir 300 EUR.

Visi sodi par administratīvo noteikumu pārkāpumiem un ar to saistītie papildu izdevumi, kas veikti ūdens motocikla lietošanas laikā, jāsedz nomniekam.

Papildu administrācijas maksa 30 EUR tiks aprēķināta par katru sodu un administratīvo noteikumu pārkāpumu.

Par netīra motocikla atgriešanu nomniekam jāmaksā sākot no 40 EUR.

Adrese: Dzelzceļa iela 18a, Kuldīga
E-pasts: [email protected]
Telefons: +371 24241612

Darba laiki: Pirmdiena – Svētdiena: 09:00-20:00