SUP NOMA

SUP dēļu nomas izcenojumi

SUP Nomas cenā ir iekļauts:

Piepūšamais SUP dēlis Gladiator Elite 10'8

Augstas kvalitātes divvirzienu pumpis

Karbona airis

Lalizas 150N glābšanas veste

Ar riteņiem aprīkota mugursoma

15 min ievadinstruktāža

Gladiator Elite 10’8 galvenie parametri:

Braucēja svars līdz 130 kg

SUP dēļa svars ir 9.3 kg

SUPa tilpums ir 310 litri

Garums: 329 cm

Platums: 86cm

Biezums: 15cm

PAPILDUS INFORMĀCIJA

         

         SUP nomas piedāvājumā ir Gladiator Elite 10’8 SUP dēļi – premium klases dēlis kas ir aprīkots ar augstākās kvalitātes aksesuāriem (piemēram, karbona airi), tas ir viegls (9.3 kg), izturīgs, ar kopējo braucēja svaru līdz 130kg.

          Šis ir universāls, vidēja garuma ūdens tūrisma dēlis ar palielinātu celtspēju un ir piemērots braukšanai gan pa gludu ūdeni, gan nelieliem viļņiem.

          Jums nebūs jāuztraucas par SUP dēļa transportēšanu, jo piepūšamo SUP dēļu īpašā konstrukcija nodrošina, ka braukšanas komforts neatšķiras no parastiem SUP, bet transportēšana ir ļoti parocīga, jo viss dēļa inventārs ietilpst mugursomā, tādēļ to iespējams pārvietot bez raizēm jebkurā veidā.

          Dēļa piepumpēšana un sagatavošana lietošanai aizņem ne ilgāk kā 10 minūtes, tāpēc Jūs esat gatavs ikvienam jaunam piedzīvojumam, kad Jūs vien to vēlaties.

          Braukšana ar SUP dēli pozitīvi ietekmē cilvēka fizisko un garīgo veselību, jo:

  • Tas ir visa ķermeņa treniņš – supošana trenē ne tikai līdzsvaru, bet arī attīsta un nodarbina dažādas muskuļu grupas (vēdera, muguras, plecu, kāju un rokas);
  • Tas kalpo kā līdzeklis pret stresu, it īpaši apvienojumā ar meditāciju un jogas vingrojumiem, kā arī laiski gulšņājot uz dēļa tam piemērotās ūdens tilpnēs.